Volný čas

Během pobytu u nás se můžete (ale nemusíte) zúčastnit tzv. agroturistiky. Není nad to nadojit si mléko ke snídani a dovézt ho své drahé polovičce na bujném oři. Stinnou stránkou této idylky je fyziologická potřeba každého živého tvora, takže po sličné kravce a plavém koni zůstává voňavý exkrement. Ten také čeká na vaši pomocnou ruku.

Letní aktivity

Koupání, rybaření, jízda na bicyklu, houbaření, sběr lesních plodů, návštěvy společenských akcí a mnohé jiné.

Nově, možnost si zarybařit v pronajaté části výtopy pod rybníkem Rožmberk , zapůjčíme i pruty :o). Tato aktivita i atrakce je spíše pro tatínky ( maminky, dědečky i babičky ...) , kteří/é si mají chuť zarelaxovat u vody .

Pro děti tu máme k dispozici dětské hřiště s pískovištěm ( k dispozici kyblíky, lopatky, bábovičky ..atd.), houpačkou a trampolínou, Můžete si u nás zahrát fotbálek, nejen stolní :o), pro mrňousky se tu najde i nějaké odstrkovadlo, šlapací traktůrek, kolobrnda aj.

Nejen děti ,ale i dospěláci mohou nahlédnout ke zvířatům . Máme jich tu dost a dost :o). ( kravičky, telátka, býky, kozy, ovce, 2 koníky, kteří jsou k dispozici k povožení , dále , králíky, morčata, nově divoké prasátko, domácí prásátka , a pak už jen krůty a krocana, kohouta a slepice , kačera a kachny a nesmím zapomenout na včeličky).

Zimní aktivity

Agroturistika, bruslení ( když mrzne), běžkaření, stavění sněhuláka a koulovačka ( když je sníh).

Fotografie pro radost